Proč odmítám natočit PoP: The Forgotten Sands

Posláno 25.3.2018  v Herní zápisník

 

Poté další věc. Princ má bratra? Od kdy pak? Proč o něm někdy nebyla zmínka v původní pískočasové trilogii? To byl nějak Princův bratr rozhádaný s jejich otcem, že jsme za celou dobu pískočasové trilogie o něm neslyšeli? Proč se aspoň neúčastnil bitvy v The Sands of Time nebo o něm nepadla nějaká zmínka? V událostech dalších dvou dílu už být nemůže (to si dovolím zaspoilerovat), protože na konci Forgotten Sands natáhne onen bratr brka. Opět dle časových událostí by to nedávalo žádný smysl. Princův bratr na konci hry natáhne bačkory a v dalším díle (Warrior Within) je Princ až překvapivě klidný jako by ho to vůbec netrápilo. Spíše tehda ještě nevěděl, že bude mít o pár let později nějakého bratříčka 😛

 

Kdo si? Co si? Aha pán vyděděný bratr, o kterém nikdo předtím neslyšel 😛

 

Plus na konci Sands of Time měl Princ stejnak plnou hlavu Farah a jde to poznat i ve Warrior Within, že na ní nikdy nezapomněl narozdíl od svého mrtvého bratra, o kterém ani nikdy ve Warrior Within a The Two Thrones nevěděl 😀 Co mu to hezky zdobí hruď na jeho zbroji ve Warrior Within? Amulet, který měla Farah v The Sands of Time a který ve Warrior Within plnil úlohu dýky času 😀 Hmmmm, teď mě napadla otázka, kde je vlastně dýka času v tom Forgotten Sands? 🙂 No i když o té taky nebylo ani vidu ani slechu ve Warrior Within, tak dejme tomu, že se správně zase měla objevit až v The Two Thrones.

 

 

Poslední výtka z příběhové části než se pustíme na stránku hratelnosti je taková, že si pokládám otázku. Kde je sakra Dahaka? Princova nemesis a strážkyně času z Warrior Within, která za změnu časové linie, kterou Princ provedl (události The Sands of Time) a pronásleduje ho, aby naplnil svůj osud a to tak, že zemře, jako by tomu stejnak bylo v původní časové lini, kdyby Princ ten čas nevrátil. To tak trochu k původnímu “lore“ pískočasové trilogie“. Takže se ptám znovu, kdepak tu netvoří děvuchu máme? Nikde. Páni tvůrci jí tam vůbec nezakomponovali. A to i přesto, že údajně po skončení dílu The Sands of Time měla Prince Dahaka začít pronásledovat, tak jsem myslel, že ji potkám v tomhle mezidíle, dostanu třeba odpověď na nějaké údajné nezodpovězené otázky, týkající se příběhu Prince z Perzie jako takového, ale kde nic tu nic. Tohle byl ze stránky příběhu klíčový prvek k tomu, proč tohle nepovažovat za právoplatný díl Prince z Perzie. Aspoň co se původní trilogie písku času týče. Teď se vrhneme na stránku hratelnosti.

 

Kde Dahaka má?

 

Fuj, tebe nehledám 😛 Kdo si? Dahaky bratranec? Podle všeho final boss hry…

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat