Původně neplánovaná sekce, ale rozhodl jsem se jí zde zařadit, abych aspoň trochu odůvodnil proč jsem od určitých sérií musel upustit a už je dále nenahrávám. Snad tuto sekci jako jedinou nebudu muset pravidelně aktualizovat.

Jen tak dodám, že každopádně zde na tyto série přidám proklik pomocí obrázku, takže se klidně na tyto série můžete podívat, ale je nepravděpodobné, že bych se k nim ještě někdy vrátil. Ačkoliv bych tomu rád učinil, ale okolnosti bohužel mi nedovolí tyto resty dokončit.

 


 

Důvod: Tohle byl zrovna ten čas, kdy jsem přecházel z mého “shit noťasu“ na moje současné PC a nechtělo se mi hru na novém PC projíždět znovu od začátku a navázat na místo, kde jsem skončil. Proto jsem jednoduše všechno přetáhl beu instalace z noťasu na PC a to byla ta osudná chyba. Hra se mi kompletně zabugovala a nechtěl se mi splnit úkol, co by mě v příběhu posunul dál, takže jsem byl nucen tuto sérii skoro u konce zrušit 🙁

 

Důvod: Tady je těch důvodu trochu víc. Tak zaprvé opět samozřejmě bugy, co mě nechtěly pustit dále hrou. Už to pomalu bylo těma bugama cítit ku konci posledního partu, který jsem na tuto hru vydal. No a druhý důvod je ten, že mě během průchodu tahle hra začala dosti nudit a stále čím dál tím méně mi tato gamesa mi přestala připomínat Prince z Perzie, kterého jsem u sebe na kanále taky hrál a svou častější a častější nezáživností přestala bavit úplně. Nelituji toho, že jsem od této série upustil. Spíš bych to považoval za chybu jí vůbec rozjíždět.

 

Důvod: Tady se opakovala stejná věc, jako u jeho novějšího bratříčka Aliens vs Predator (2010), ke kterému jsem se ale později vrátil a opravil tu chybu, co mu ty technické potíže způsobovala. Tady to bylo o něco horší. Tady byl samotný konflikt mezi hrou a nahrávacím programem. V té době u me ještě v nějakých případech používaný Fraps. Ten mi po projedí hry za mariňáka začal hru crashovat a když jsem si uvědomil, že tomu bylo vždy na stejném místě, tak jsem si řekl dost. Ruším tuhle sérii. Jistě si říkáte, proč jsem nezkusil jný nahrávací program. No, zkusil, ale pouze Fraps byl tuto hru schopen nahrát. Sice si teď možná budu trochu protiřečit s tím, co jsem uvedl výše, ale vzhledem k tomu, že nyní používám jako jeden ze svých prográmků Bandicam, který je Frapsu v hodně věcech podobný a na který si narozdil od Frapsu nestěžuju, tak uvažuju, že pokud se mi nebude AvP 2 spolu Bandicamem kočkovat, tak bych tomu možná ještě šanci i dal, ale nic neslibuji…

 

Důvod: No, důvodem zrušení této série bylo to, že jsme se v mým herním kolegou Picardem zakládali náš druhý společný kanál DualProject (ten jsme btw v současnosti přesídlili opět zpět na náš první společný kanál 🙂 ). A čekáme na příležitost a až na tuto hru opět příjde řada. Takže vyjímečně žádné technické problémy, nýbrž čekání na restart této série. Až se tato série na našem společném kanále s Picardem opět objeví, tak tady z této sekce tento titul zmizí 🙂 Edit. 20. června 2018: Bohužel dokud mi Origin nepřestane házet chybu “0xc000007b“, tak se ani na svůj Origin nedostanu a tím pádem ani nebudeme moci s Picardem tuto hru na DualProject natočit. Edit. 15. září 2018: Onu chybu se mi se vší pravděpodobností povedlo opravit přeinstalací Microsoft Visual C++ 2015. Po celou dobu jsem si myslel, že se jedná o problém s harddiskem. Jsem rád, že jsem se zmýlil. Takže tento titul je opětovně zpátky na seznamu plánovaných sérií. S největší pravděpodobností jí s Picardem nahraju znovu od začátku. Opětovně u mě na kanále, protože DualProject už v podstatě neexistuje.

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde