Zde najdete seznam všech mých “nekonečných“ sérií. Série, kde v podstatě nahrávám donekonečna (ale bohužel ne tak často) různé herní jednohubky, hororovky, neherní-herní cypovinky a moje všemožné “rady“. Seznam budu pravidelně aktualizovat, dostanu-li nějaký nápad k další nekonečné sérii.

 


 

Herní ochutnávky

Herní série, kde většinou zařazuji hry, na které nemám v plánu dělat klasický let’s play a jak již název napovídá hru pouze “ochutnávám“ a nejdu s ní nikam do detailu. Zkrátka a jednoduše klasická série jedno partových gameplayích.

 

Hororový soudek

Herní série na stejné bázi jako Herní ochutnávky, akorát s tím rozdílem, že zde se snažím zařazovat gamesy s hororovou nebo potemnělou tématikou, na které taky nemám v plánu dělat právoplatný let’s play.

 

Návrat do DOSU

Jak již název této série napovídá, jedná se o retro-herní sérii, kde se snažím zařadit veškeré hry, které bylo kdysi možné spustit na jen na operačním systému MS-DOS a na dnešních systémech to již není možné. Od toho taky ten název návrat do dosu. Na tuto “nekonečnou“ sérii jsem pyšný asi nejvíc, protože zde zařazuju opravdu hry, které ti “novodobí uživatelé kompjůtru“ už budou znát jen těžko, když vyrůstali na hrách typu Counter Strike, Battlefield, Minecraft a jiné. Cílem této série je starším pamětníkům připomenout si tyto stařičké herní tituly a aspoň trochu rozčeřit tu mainstream let’s play scénu, která už ani pomalu neví, co to pojem “dosovka“ vlastně je a plete si to prostě a jednoduše s hrou, co byla vydána v 90. letech a považuje to automaticky za dosovku. Hry zařazené do této série se mi daří spouštět na nových systémech pomocí emulátoru k tomu určený a to DosBox. I když ne ve všech případech se tím řídím a spouštím určitou gamesku přes její novodobý engin, který byl pro ní vytvořen, aby byl friendly s novými systémy (např. Gzdoom pro Doom 1 a 2)

 

Garry’s Mod

Kdo by neznál Garry’s Mod co? 🙂 Tuto sérii zde mám zařazenou už z toho důvodu, že na ní nelze natočit v žádném případě právoplatný let’s play. Pokud teda nemáte určeno, co přesně chcete v této hře natáčet. Já to mám v téhle hře tak, že “tvorba“, co v této hře dělám se rozhodně nedá považovat za let’s play nebo walktrough na něco. Když mě v mojí choré myslí zašrotuje nějaká ta “zvrhlost“, Garry’s Mod je jasná volba, kde své choré myšlenky realizovat 🙂 Pak světe div se vznikne návod, jak přežít jaderný výbuch, poslední věty před smrti, co dokáže jedině Chuck Norris, YouTube realita v Garry’s Modu nebo mé nejvíce rozšířené Momenty idiocie, inspirované tímto 🙂

Receptář P3ara nápadů

Nejmladší přírůstek do nekonečných sérií. Jistě si pamatujete na pořád Receptář prima nápadů s Přemkem Podlahou (který už v dnešní době je bohužel pod podlahou 🙁 ). Jestli si dobře pamatujete, tak Přemek tam vždy dával své rady a nerady na určitou věc. Podobný cíl má tady tato série. Akorát já jsem to okleštil na úroveň těch technických záležitostí a ne nějakou tu zahrádku 🙂 Zkrátka tato série pojednává o mých rádoby video-tutoriálech, které jsou možná díky mé ukecané držce trochu délší i když samotná věc na provedení je otázkou několika sekund či minut, ale já chci, když už točím nějaký ten video-tutoriálek pro vás, ať to má nějakou informační hodnotu. Už se mi totiž stalo, že jsem dostal komentář pod jedno z těchto videí, že by mě daný uživatel nejraději zmrskal zas mou ukecanost a vynadal mi do všeho možného. Takže jestli se najde mezi váma podobný jedinec, mlčte, zkousněte to nebo běžté o dům dál. Jinak v opačném případě následuje bez varování blokace oné osoby a nezajimá mě, jak to daný jedinec ve skutečnosti myslel.