Ono to je živé!!!

Posláno 21.4.2019  v Neherní ''moudra''

Abych nějak upřesnil divný nadpis tohoto příspěvku… Ne, nestvořil jsem nějakého Frankensteina rodu středního. Nýbrž bych rád oznámil, že díky jednomu nejmenovanému kolegovi (ehm ehm…Helly…ehm), který mě nahlodával tak dlouho až jsem nakonec polevil a rozhodl se stejně jako on, se občas objevit na platformě Twitch s nějakým živým přenosem. Ano slyšíte správně. Rozhodl jsem se po dlouholetém odmítání a ignorování též občas zahrát i něco živě, pomocí livestreamu na platformě Twitch. Už jste mohli nějaké náznaky a přesvědčování mojí osoby vidět u Hellyho na streamu, kde se občas objevuju jako kooperační parťák v multiplayeru hry 7 Days to Die. Jak to teda se mnou a živým vysílaním na platformě Twitch bude shrnu v následujících bodech:

 

☢ Rozvrh streamování stanovený nemám a nejspíše mít ani nebudu, protože vím, že bych jej určitě nebyl schopen dodržet. Jediné, v čem vás mohu ujistit je to, že se pokusím alespoň jednou za týden s něčím vyrukovat.

 

☢ Délku streamu bych viděl asi tak na ty 3 – 4 hodiny, kdy jsem ještě akotako schopen vnímat a jsem tak zvyklý i od Heyllho, když s ním občas hraju 7 Days to die během jeho streamu. Začátek bych tak vždy viděl asi od nějakých těch 17:00 nebo 17:30 hodin. Záleží, jak moc by mě zlobilo případné ladění techniky před streamem.

 

☢ Co to zmanená pro tvorbu na YouTube? Zcela nic. Videa z mých let’s play sérií budou proudit dál, akorát vždy jednou za týden se budu snažit vyrukovat s něčím i na Twitchi. Takže se nebojte, že bych z YouTube zdrhnul na dobro.

 

☢ Co odemně očekávat na Twitchi? V podstatě stejnou porci “zábavy“ (nebo nudy 😀 ) jako na YouTube, akorát krom toho, že během hraní, kdy do toho ještě stíhám blbě kecat, mi do toho hraní budete ještě kecat vy, v reálném čase 🙂 Nočekávejte teda nějakou zábavu ala FattyPillow například. Očekávejte spíše takový let’s play na živo, kde budu provázet hrou stejně jako na YT a kde nebudu mít problém s váma pokecat o čemkoliv co vás napadne a pokud bude v mých silách odpovědět připadně na nějaké dotazy atd.

 

☢ Co se týče her, které se objeví, tak buďto se bude jednat o tituly, které už mám dávno projete u sebe na kanále nebo případně o nějaký titul, který by se hodil spíše na ten živý průchod než obyčejný let’s play, protože točit to jako obyčejný let’s play by byla škoda. V takovém to případě mluvím o titulech jako jsou např. Fallout Tale of Two Wastelands, který do (vzdáleného) budoucna plánuju zahrát nebo třeba též takový Skyrim, theHunter Call of The Wild atp. Ale to vše ještě ukáže čas a hlavně jak vše bude stíhat moje technika, která teda opravdu není prvotřídní. Zatím ovšem všechno zvládá jak má (což se teda divím když poskytovatel mého internetu není kdo ví jak kvalitní). Takže doufám, že tomu tak i zůstane.

 

☢ Co se týče záznamů streamů, tak ty rozhodně budu nechávat a vždy je budu uploadovat na YouTube pro ty, kteří třeba z časových důvodů nemohli na stream dorazit. Vzhledem k tomu, že nějaké testovací a zároveň “na ostro“ streamy už mám za sebou, můžete už onen seznam záznamů najít zde.

 

☢ Takže budu doufat, že mé občasné působení na platformě Twitch vás nějak nepohoršilo a budu doufat, že se někdy během živého přenosu u mě Twitchi potkáme a že vás moje kousky budou bavit i tam. Btw tady ještě to nejdůležitější… ODKAZ NA SAMOTNÝ TWITCH!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat