Okleštěná válka

Posláno 10.9.2018  v Herní zápisník

 

Třetím módem, který svým způsobem přidává původní obsah ze hry a to přesněji možnost rekrutování obrů do vaších řad nese název Giant Moutain Trail. Tato modifikace je vytvořená stejným autorem, který vytvořil Open Civil War. Mód osobně nemám vyzkoušený, ale podle všeho umožňuje rekrutovat až dva obry (respektive duchy obrů) do vaších řad. Mód by měl být kompatibilní s Open Civil War, protože jak jsem psal, mód je vytvořen stejným autorem jako OCW.

 

Opravdu lze pomocí módu Giant Moutain Trail rekrutovat obry do vaších řad, přesněji duchy obrů. Je jedno jestli za legii nebo Bouřné hávy. Tento screen mluví sám za sebe. Na screenu je bitva o Markarth za stranu legie btw 🙂

 

Čtvrtým módem je mód zvaný Civil War Aftermath, který sice neobnovuje přímo něco, co byste byli schopni udělat během občánské války, ale až po jejím skončení. Tento mód nabízí možnost vyplenit nepřátelské tábory včetně usmrcení jejich velitele. Doslova pomocí ohnivého spellu budete schopni podpalit stany, stoly, židle a respektive vše v okolí nepřátelského tábora. Namísto abyste tento úkol dostali coby quest, jak bylo původně plánovano, tak jej můžete splnit (pozor, bez zadání někým) až po občanské válce. Za každý vypleněný tábor vám buďto General Tullius nebo Ulfric Bouřný háv po kurýrovi pošle několik zlaťáků.

 

Myslím, že dle screnu není za potřebí dále vysvětlovat, co ten mód zkrátka umožňuje 🙂

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.