Okleštěná válka

Posláno 10.9.2018  v Herní zápisník

 

Druhým módem na seznamu je potom modifikace podobná té první. Ta nese název Civil War Overhaul, která prakticky dělá to samé co Open Civil War. Obnovuje bitvy o města, ale není zde integrovaná válečná mapa, takže účast na bitevních polích je nutná. Dale zde není možnost výběru, jakou državu dobýt jako další. Za to tady je spousta jiných věcí, které tento mód dělají vyjímečným (ale bohužel i zabugovaným). A to je to, že armády budou více rozmanité a každá strana má nové unikátní jednotky. Bouřné hávy mají např. obry v uniformě Bouřných hávů a poté různé bersekery, lučištníky, redguardské spojence atp. Legie zas mají ebonitového válečníka, efektivnější lučištníky, praetoriany, assassíny, bojové mágy atd. Bitvy jsou v podstatě těžší a jít sám proti minimálně šesti nepřátelským vojákům by byla sebevražda. Kor když jeden z nich je obr 😀 Dále tento mód nabízí možnost, že nepřítel znovu dobyje vámi zabrané území zpět a v nejhorším případě se může stát, že prohrejete celou válku (ale to se očividně ještě nikomu nepovedlo 😀 ). Díky tomuto módu můžete být v případě špatně vyjednaných podmínek prozatímního příměří ve Vyšném Hrothgaru vyloučeni z vaší frakce. Toto je velice slibný mód, ale velká nevýhoda tohoto módu je to, že je to jeden velký a nepředvídatelný zabugovaný slepenec, protože autorem módu byl proveden zásah do původního scriptu a dosazen obsah tohoto módu. A právě díky tomuhle problému padl tento mód v nemilost většině lidí. Každopádně budoucnost tohoto módu je neznámá, protože autor jej z politických odstranil z Nexusu (prý jako protest vůči tomu, že v USA vyhral volby Trump a ne Clintonová nebo jak to bylo) a tím pobouřil zbytek svých skalních fanoušků. Každopádně mód je díky některým šikovným lidem (tentokrát vyjímečně nemyslím sebe 😀 ) dostupný i na jiných místech. Najít ho můžete zde. Najdete zde i ostatní módy daného autora.

 

Rekrutovaný obr Bouřnými hávy. Sice není prezentováno jako quest, který byl obnoven, ale je to jedna z nových jednotek, kterou nabízí mód Civil war Overhaul.

 

Bitva o Riften včetně výměny jarlů. Mód Civil War Overhaul, kde narozdíl od módu Open Civil War dělá přebitevní řeč generál Tullius a ne legatka Rikka

 

Každopádně abych byl upřímný a kdybych si měl vybrat mezi Open Civil War a Civil War Overhaul, tak kdyby Civil War Overhaul nebyl takový velký zabugovaný bordel, tak rozhodně bych šáhnul po něm, protože toho obnovuje značně víc než Open Civil War. Na druhou stranu Open Civil War je daleko stabilnější (protože nezasahuje do původního scriptu a nechává jej kompletně nedotčen) a stále se na něm pracuje, tak navzdory stále dostupnosti CWO volím oproti němu druhou možnost a to OCW. V podstatě by se dal OCW považovat za nástupce CWO, který zde byl první, ale byl bohužel stažen z Nexusu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.